Na multifunkčnom ihrisku sa našli kľúče. Kto ich stratil môže si ich vyzdvihnúť na Obecnom úrade.

V stredu 17. októbra príde do našej obce ZOOM optika Bratislava. Môžete si nechať bezplatne skontrolovať vnútroočný tlak a dioptrie a vyskúšať nové okuliarové rámy. Meranie sa uskutoční v bielom označenom mikrobuse na parkovisku pred požiarnou zbrojnicou, v čase od 13:00 do 14:00 hod, v prípade záujmu aj dlhšie.

Materské centrum MOTÝLIK organizuje v sobotu 27. októbra od 9,00 do 12,00 hod v kultúrnom dome v Zohore burzu detského oblečenia a tovaru. Predávajúci prihláste sa mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na tel. č.: 0905 909 711 u Lenky Hesekovej do 23. októbra. Počet miest je obmedzený.

Upozorňujeme občanov, že vo štvrtok 18. októbra sa uskutoční vývoz vytriedeného papiera. Žiadame preto občanov, aby svoj vyseparovaný papierový odpad v modrých nádobách vyložili pred svoje rodinné a bytové domy.