Zberný dvor na bio odpad bude v sobotu 14. júla z technických dôvodov zatvorený.

Stavebný úrad v Zohore oznamuje občanom, že od 16. do 20. júla bude z dôvodu čerpania dovolenky zatvorený.

Občianske združenie Zohorské ozveny a Obecný úrad v Zohore Vás pozývajú na „Zóhrskú koštofku“ ktorá sa bude konať v piatok 13. júla o 18,00 hod za kultúrnym domom. Vstupné 10 eur. V cene vstupného sú zahrnuté degustačné vzorky a malé občerstvenie. Tešia sa na vás vinári z Moravy a Slovenska.

Obec Zohor a Obecné zastupiteľstvo v Zohore Vás srdečne pozýva na Svätomargitský hodový jarmok, ktorý sa bude konať v sobotu 14. júla v areáli multifunkčného športového ihriska.

Sprievodný program:

8,30 – 10,00 Vega

10,00 – 12,00 Dychová hudba Zóhranka

12,00 – 15,00 Reprodukovaná hudba

15,00 – 18,00 Broňo Dobrota & Blues Rules

18,00 – 22,00 Rocková kapela P.R.D.a I.

Aktivity pre deti:

10,00 – 12,00 Maľovanie na tvár, šašo, kreatívne dielne

14,00 – 19,00 Starobylé historické hry

Všetci ste srdečne vítaní!

Futbalový klub Zohor vás pozýva na hodový prípravný zápas medzi mužstvami FC Zohor a FKM Karlová Ves v sobotu 14. júla o 17,00 hod.

Zároveň oznamujeme fanúšikom, že kvôli rekonštrukcii šatní a oplotenia sa budú hrať prípravné ako aj ligové zápasy v Zohore až v druhej polovici septembra.

Šenk u Kratochvíla príjme na leto brigádnika – brigádničku do výčapu, prípadne do trvalého pracovného pomeru. Bližšie informácie na tel.č.: 0903 226 857 alebo priamo v pohostinstve.

Arios ponúka prácu v Inteve – priemyselný park medzi Zohorom a Malackami. Ide o montáž a kompletizáciu strešných okien. Práca je vhodná pre mužov. Pracuje sa na 3 zmeny (ranná, poobedná a nočná) Nástupná mzda 958 eur brutto + stravné lístky. Poskytujeme týždenné zálohy. Doprava zo Zohoru je zabezpečená zadarmo. Pre viac informácií volajte na tel. č.: 0908 419 392.

Oznamujeme občanom, že od 10. júla 2018, je vyvesený návrh Dodatku č. 1 VZN č. 2/2017 o vymedzení miest na umiestňovanie volebných plagátov v čase volebnej kampane na území obce Zohor. Dňom vyvesenia začína plynúť 10-dňová lehota, počas ktorej môžu fyzické alebo právnické osoby uplatniť pripomienku k návrhu nariadenia.

Oznamujeme občanom, že na základe pokynov Okresného úradu odboru krízového riadenia, bude v piatok 13. júla 2018 o 12,00 hodine vykonané preskúšanie sirén 2-minutovým stálym tónom.