Stavebný úrad v Zohore oznamuje občanom, že od 16. do 20. júla bude z dôvodu čerpania dovolenky zatvorený.

Upozorňujeme občanov, že vo štvrtok 12. júla 2018 sa uskutoční vývoz vytriedeného plastu, ktorý sa zbiera do žltých vriec. Žiadame preto občanov, aby svoj vyseparovaný plastový odpad v žltých vreciach vyložili pred svoje rodinné a bytové domy.

Občianske združenie Zohorské ozveny a Obecný úrad v Zohore Vás pozývajú na „Zóhrskú koštofku“ ktorá sa bude konať v piatok 13. júla o 18,00 hod za kultúrnym domom. Vstupné 10 eur. V cene vstupného sú zahrnuté degustačné vzorky a malé občerstvenie. Tešia sa na vás vinári z Moravy a Slovenska.

Obec Zohor a Obecné zastupiteľstvo v Zohore Vás srdečne pozýva na Svätomargitský hodový jarmok, ktorý sa bude konať v sobotu 14. júla v areáli multifunkčného športového ihriska.

Sprievodný program:

8,30 – 10,00 Vega

10,00 – 12,00 Dychová hudba Zóhranka

12,00 – 15,00 Reprodukovaná hudba

15,00 – 18,00 Broňo Dobrota & Blues Rules

18,00 – 22,00 Rocková kapela P.R.D.a I.

Aktivity pre deti:

10,00 – 12,00 Maľovanie na tvár, šašo, kreatívne dielne

14,00 – 19,00 Starobylé historické hry

Všetci ste srdečne vítaní!

Futbalový klub Zohor vás pozýva na hodový prípravný zápas medzi mužstvami FC Zohor a FKM Karlová Ves v sobotu 14. júla o 17,00 hod.

Zároveň oznamujeme fanúšikom, že kvôli rekonštrukcii šatní a oplotenia sa budú hrať prípravné ako aj ligové zápasy v Zohore až v druhej polovici septembra.

Šenk u Kratochvíla príjme na leto brigádnika – brigádničku do výčapu, prípadne do trvalého pracovného pomeru. Bližšie informácie na tel.č.: 0903 226 857 alebo priamo v pohostinstve.

Poskytovateľ Komunitné centrum Plavecký Štvrtok organizácia Človek v ohrození vyhlasuje výberové konanie na jedno pracovné miesto pracovníka komunitného centra, ktoré sa uskutoční v stredu 18. júla 2018 o 10,00 hod v priestoroch komunitného centra v Plaveckom Štvrtku.

Požiadavky:  minimálne nižšie stredné odborné vzdelanie, znalosť slovenského jazyka a  bezúhonnosť

Výhodou sú skúsenosti v oblasti sociálnej práce, znalosť konkrétnej komunity a cieľovej skupiny.

Viac informácii o výberovom konaní  nájdete na webovej stránke www.clovekvohrozeni.sk, prípadne na telefónnom čísle 0911/ 791 714.

Arios ponúka prácu v Inteve – priemyselný park medzi Zohorom a Malackami. Ide o montáž a kompletizáciu strešných okien. Práca je vhodná pre mužov. Pracuje sa na 3 zmeny (ranná, poobedná a nočná) Nástupná mzda 958 eur brutto + stravné lístky. Poskytujeme týždenné zálohy. Doprava zo Zohoru je zabezpečená zadarmo. Pre viac informácií volajte na tel. č.: 0908 419 392.

Oznamujeme občanom, že od 10. júla 2018, je vyvesený návrh Dodatku č. 1 VZN č. 2/2017 o vymedzení miest na umiestňovanie volebných plagátov v čase volebnej kampane na území obce Zohor. Dňom vyvesenia začína plynúť 10-dňová lehota, počas ktorej môžu fyzické alebo právnické osoby uplatniť pripomienku k návrhu nariadenia.