Občianske združenie Zohorské ozveny a Obecný úrad v Zohore Vás pozývajú na „Zóhrskú koštofku“ ktorá sa bude konať v piatok 13. júla o 18,00 hod za kultúrnym domom pri vchode do bývalej ponorky. Vstupné 10 eur. V cene vstupného sú zahrnuté degustačné vzorky a malé občerstvenie. Tešia sa na vás vinári z Moravy a Slovenska.

Obec Zohor a Obecné zastupiteľstvo v Zohore Vás srdečne pozýva na Svätomargitský hodový jarmok, ktorý sa bude konať v sobotu 14. júla v areáli multifunkčného športového ihriska.

Sprievodný program:

8,30 – 10,00 Vega

10,00 – 12,00 Dychová hudba Zóhranka

12,00 – 15,00 Reprodukovaná hudba

15,00 – 18,00 Broňo Dobrota & Blues Rules

18,00 – 22,00 Rocková kapela P.R.D.a I.

Aktivity pre deti:

10,00 – 12,00 Maľovanie na tvár, šašo, kreatívne dielne

14,00 – 19,00 Starobylé historické hry

Všetci ste srdečne vítaní!

Futbalový klub Zohor vás pozýva na hodový prípravný zápas medzi mužstvami FC Zohor a FKM Karlová Ves v sobotu 14. júla o 17,00 hod.

Zároveň oznamujeme fanúšikom, že kvôli rekonštrukcii šatní a oplotenia sa budú hrať prípravné ako aj ligové zápasy v Zohore až v druhej polovici septembra.

Vážení zákazníci oznamujeme vám že dňom 15. júla 2018 bude predajňa COOP Jednota na Obchodnej ulici definitívne zatvorená a zrušená. Radi vás privítajú a obslúžia v predajni na Záhradnej ulici.

Prijmú pracovníka na TPP v Bratislave Devínskej s nástupom ihneď. Bližšie informácie na tel.č.: 0905 535 215.

Šenk u Kratochvíla príjme na leto brigádnika – brigádničku do výčapu, prípadne do trvalého pracovného pomeru. Bližšie informácie na tel.č.: 0903 226 857 alebo priamo v pohostinstve.

Poskytovateľ Komunitné centrum Plavecký Štvrtok organizácia Človek v ohrození vyhlasuje výberové konanie na jedno pracovné miesto pracovníka komunitného centra, ktoré sa uskutoční v stredu 18. júla 2018 o 10,00 hod v priestoroch komunitného centra v Plaveckom Štvrtku.

Požiadavky:  minimálne nižšie stredné odborné vzdelanie, znalosť slovenského jazyka a  bezúhonnosť

Výhodou sú skúsenosti v oblasti sociálnej práce, znalosť konkrétnej komunity a cieľovej skupiny.

Viac informácii o výberovom konaní  nájdete na webovej stránke www.clovekvohrozeni.sk, prípadne na telefónnom čísle 0911/ 791 714.

Oznamujeme občanom, že od 10. júla 2018, je vyvesený návrh Dodatku č. 1 VZN č. 2/2017 o vymedzení miest na umiestňovanie volebných plagátov v čase volebnej kampane na území obce Zohor. Dňom vyvesenia začína plynúť 10-dňová lehota, počas ktorej môžu fyzické alebo právnické osoby uplatniť pripomienku k návrhu nariadenia.

Upozorňujeme občanov, že vo štvrtok 12. júla 2018 sa uskutoční vývoz vytriedeného plastu, ktorý sa zbiera do žltých vriec. Žiadame preto občanov, aby svoj vyseparovaný plastový odpad v žltých vreciach vyložili pred svoje rodinné a bytové domy.