Oznamujeme občanom, že zelený biologický odpad zo svojich dvorov a záhrad môžete vyvážať každú stredu od 15,00 do 18,00 hod a každú sobotu od 08,00 do 15,00 hod na stojisko bioodpadu za požiarnou zbrojnicou. Zároveň upozorňujeme, že stojisko je monitorované kamerovým systémom.

Spoločnosť COOP Jednota oznamuje občanom, že predajňa potravín na Obchodnej ulici bude od zajtra 16.03.2018 znovu otvorená.

Spoločnosť BERTO vo Vysokej pri Morave hľadá zamestnancov na baliareň a expedíciu tovaru. Pracuje sa na 2 alebo 3 smeny. Práca je vhodná pre mužov aj ženy. Platové podmienky pre expedíciu: 950 eur a pre baliareň 1000 - 1300 eur. Pre viac informácií prosím zavolajte na 0908 419 392.

Tchimo, strešné centrum, Záhorská Bystrica prijme na trvalý pracovný pomer s nástupom ihneď na novovzniknuté miesto do stavebnín predavača – odbytára. Ponúkajú výborné mzdové ohodnotenie. Bližšie informácie priamo v predajni Tchimo, Záhorská Bystrica.

Príďte sa zrelaxovať a nabrať síl do ďalšieho pracovného týždňa. Pozývame vás v sobotu 17.marca 2018 o 18:00 hod. do sály CK Lozorno na zvukovú terapiu – CESTA ZVUKOM. Leží sa pohodlne na chrbte, zatiaľ čo terapeuti naokolo vytvárajú rôzne zvuky pomocou hudobných nástrojov. Je potrebné si so sebou priniesť karimatku a deku.

Vstupné: 10 Eur. Vstupenky aj v predpredaji v CK Lozorno.

Milé deti, Centrum kultúry Lozorno vás pozýva 18.marca 2018 o 16:00 hod. na Rozprávkovú nedeľu.

Je pre vás pripravené predstavenie AKO CHRÁNIŤ PRÍRODU, účinkujú herci detskej relácie FIDLIBUM z RTVS. Vstupné: 3 Eurá. Deti majú v cene vstupenky aj sladkú maškrtku a výtvarnú dielničku.

Obec Jakubov vás pozýva na dychovú hudbu Záhorienka a jej hostia v sobotu 7. apríla o 15,00 hod v kultúrnom dome v Jakubove. Vstupné 10 €. Predpredaj vstupeniek Obecný úrad Jakubov 034/773 32 25, alebo predajňa NEMO Jakubov, alebo na tel.č.: 0903 399 576, 0905 949 360.

Výbor Urbárskej obce – pozemkové spoločenstvo Zohor dáva do pozornosti tým členom spoločenstva, ktorí sa nezúčastnili valného zhromaždenia spoločenstva v nedeľu 11.marca 2018 a ani nesplnomocnili niekoho iného na zastupovanie, že čiastkové schôdze tohto valného zhromaždenia sa budú konať v dňoch 14. marca 2018 t.j. v stredu a 18. marca 2018, t.j. v nedeľu o 16,00 hod. v kultúrnom dome ako je uvedené v pozvánke. Prezencia bude od 15.00 hod. Termín účasti si môžete vybrať. V prípade, že ani jeden z uvedených termínov schôdze Vám nevyhovuje, je možné splnomocniť inú osobu, ktorá sa niektorej zo schôdzí zúčastní a preukáže sa vyplneným a Vami podpísaným splnomocnením. Formulár splnomocnenia je pripojený k pozvánke.