Elektronické služby

zohor es

Vyhľadávanie

Zohorský hlas

Fotogaléria

V stredu 28. februára bude predajca sadbových zemiakov z Českomoravskej vrchoviny firma OVO-SADBA pred požiarnou zbrojnicou od 11:00 hodiny predávať kvalitné certifikované sadbové a konzumné zemiaky, hnojivá NPK, liadok, hnojivo na zemiaky, cererit, kravský hnoj a záhradnícke a kvetinové substráty. Ďalej bude možné zakúpiť české medy, cibuľu, jablká a  kŕmne zmesi pre nosnice a králiky v 25kg a 10 kg baleniach.

Predajca sa zdrží podľa záujmu občanov.


Vedúca školskej jedálne oznamuje všetkým stravníkom, že prevádzka v jedálni bude prerušená od 7. marca do 9. marca 2018 (streda – piatok) z dôvodu rekonštrukcie okien v školskej kuchyni. Ďakujeme za porozumenie.


Dozorný výbor COOP Jednoty Bratislava vidiek v Zohore pozýva svojich členov na výročnú členskú schôdzu, ktorá sa uskutoční v piatok 2. marca 2018 o 16:00 hod. v priestoroch strediska COOP Jednoty SD, na ul. Lozornianska 35 v Zohore (za rampami).


 Mäso-produkt Gajary bude v stredu 28. februára 2018 pred požiarnou zbrojnicou v čase od 9:30 do 11:30 h predávať čerstvé bravčové a hovädzie mäso, spracované na vlastnom bitúnku. Mäso je slovenského pôvodu. V  ponuke hovädzí výrez po 3,50 €/kg, bravčová krkovička bez kosti po 3,99 €/kg, držková polievka po 4,00 €. Tiež ponúkajú aj iné výrobky vo výhodných cenách.


Vytvoril / Designed by Data Online
preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie