Na Krátkej ulici za Kratochvílom sa našli kľúče. Kto ich stratil, môže si ich vyzdvihnúť na obecnom úrade.

Na pošte sa našli kľúče s príveskom sovy. Kto ich stratil môže si ich vyzdvihnúť na pošte.

Upozorňujeme občanov, že vo štvrtok 22. februára sa uskutoční vývoz vytriedeného papiera. Žiadame preto občanov, aby svoj vyseparovaný papierový odpad v modrých nádobách vyložili pred svoje rodinné a bytové domy.

Miestna organizácia Slovenského červeného kríža Zohor pozýva bezplatných darcov krvi a ostatných občanov, ktorí chcú a môžu pomôcť na odber krvi, ktorý sa uskutoční v piatok 23. februára od 8,00 hod v kultúrnom dome v Zohore.

Okresný úrad Bratislava, odbor starostlivosti o životné prostredie informuje verejnosť, že verejné prerokovanie k správe o hodnotení strategického dokumentu “Program odpadového hospodárstva Bratislavského kraja na roky 2016 – 2020“  sa uskutoční v utorok 27. februára 2018 o 10,00 hod na Okresnom úrade Bratislava, odbore starostlivosti o životné prostredie, Tomášikova 46, Bratislava, na prvom poschodí v zasadacej miestnosti č. 1.R.01.

Správa o hodnotení strategického dokumentu a návrh strategického dokumentu sú sprístupnené na webovom sídle Ministerstva životného prostredia Slovenskej republiky: http://www.enviroportal.sk/sk/eia/detail/program-odpadoveho-hospodarstva-bratislavskeho-kraja-na-roky-2016-2020.

Stanoviská verejnosti je možné predkladať najneskôr do 2. marca 2018 na adresu: Okresný úrad Bratislava, Tomášikova 46, Bratislava.

TWF Consulting ponúka brigádu v Devínskej Novej Vsi. Ide o triedenie obalov. Práca nie je fyzicky náročná, vhodná pre mužov aj ženy. Pracuje sa na 3 smeny, mzda 3 eur/hod v čistom. Týždenné zálohy. Pre viac informácií volajte na 0908 419 392.

Arios hľadá pracovníkov do automobilového priemyslu. Pracuje sa v Lozorne, alebo v Devínskej Novej Vsi. Fungovanie v rámci 3 zmennej prevádzky, alebo v rámci 12 hodinových zmien. Voľné pozície : kvalitári, manipulanti, pracovníci na systém / príjem a výdaj /. Platové podmienky : základná mzda 737€ plus 160€ bonus / po splnení dochádzky a výkonu/. Nástup ihneď. Príspevok na ubytovanie, alebo dopravu. Pre viac info na tel. čísle 0948115671 alebo na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Milí obyvatelia, strešné centrum Tchimo Vás pozýva do Záhorskej Bystrice, kde si za najnižšie ceny na trhu máte možnosť zakúpiť odkvapové systémy, pálené a betónové strechy NELSKAMP, či strešné okná VELUX a doplnky. V klampiarskej dielni Vám na mieru vyhotovia pre Vás strechu, oplechovania, či parapety. Vaše strešné centrum Tchimo, Záhorská Bystrica, komplexný servis k strechám.

V piatok 2. marca 2018 v čase od 08.00 hod do 11.00 hod budú pracoviská oddelenia dokladov odboru poriadkovej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Malackách ako aj na Okresnom dopravnom inšpektoráte Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Malackách z dôvodu odstávky elektrickej energie zatvorené.