Našla sa mladá, asi ročná fenka nemeckého ovčiaka. Komu chýba nech sa ohlási na obecnom úrade.

Stratil sa malý tigrovaný kocúrik. Včera doobeda bol videný pri kultúrnom dome a pri škole. Kto ho našiel, nech sa ohlási na obecnom úrade.

Upozorňujeme občanov, že zajtra 29. júna 2017 sa uskutoční vývoz vytriedeného papiera, ktorý sa zbiera do modrých popolníc podľa nového systému zberu. Žiadame preto občanov, aby svoj vyseparovaný papierový odpad v modrých nádobách vyložili pred svoje rodinné a bytové domy.

Prosíme ľudí, ktorí si ešte neboli prevziať výmer za dom alebo byt, tiež šek za komunálny odpad a psa, aby si to prišli prevziať do 30. júna na obecný úrad.

Obec Závod srdečne pozýva všetkých priaznivcov folklóru na tradičné obecné slávnosti „Závodské Bezchleba hody“, ktoré sa budú konať v sobotu 1. júla 2017. Viac informácií nájdete na www.obeczavod.sk

Obec Veľké Leváre Vás pozýva na Habánsky hodový jarmok ktorý sa bude konať v nedeľu 2.júla 2017. Viac informácií na www.levare.sk

Pekáreň v Zohore oznamuje občanom, že v stredu 5.júla 2017 bude zatvorená.

Detská ambulancia v Zohore MUDr. Martin Salčík oznamuje, že od 6. júla do 11. júla 2017 bude detská ambulancia zatvorená. Zastupuje MUDr. Eva Sláviková v Malackách a v Lozorne nasledovne:

štvrtok (6. júla)  - 8,00 - 12,00 Malacky a od 13,00 - 16,00 Lozorno

pondelok (10. júla)  - 8,00 - 11,00 Lozorno a od 12,00 - 16,00 Malacky

utorok (11. júla)  - 8,00 - 12,00 Malacky

Spoločnosť Berto hľadá zamestnancov na voľné pracovné pozície: upratovačky, pracovníkov do výroby mäsových výrobkov a strážnika. Kontakt: priamo vo firme Berto, na ulici Hlavná 1, vo Vysokej pri Morave alebo telefonický kontakt 02/654 58 005, prípadne na 0903 446 856.

Mäsiarstvo s.r.o., Záhorská Bystrica prijme na trvalý pracovný pomer kuchára/kuchárku a vyučeného mäsiara. Pracovná doba od pondelka do piatka od 6,00 do 15,00 hodiny. Viac informácií na telefónnom čísle 0905 267 461 alebo 0910 988 008.

Bezpečnostná služba hľadá informátorov s hovorovou angličtinou. Miesto výkonu práce Plastic Omnium Lozorno. Zaujímavé platové podmieny. Možnosť pracovať na HPP aj brigádu. Kontakt 0911 849 610.

Pošta v Zohore prijme doručovateľku na zástup počas letných prázdnin. Viac informácií na pošte v Zohore alebo na telefónnom čísle 02/659 61 101.

Prijmeme do zamestnania pracovníkov na manuálnu prácu, v priemyselných parkoch, na trvalý pracovný pomer, prípadne na privyrobenie si len počas víkendov. Viac informácií na telefónnom čísle 0905 535 215.

Hľadáme ženy a mužov do automobilovej  spoločnosti na pozíciu operátor výroby, ktorá vyrába palivové nádrže do automobilov. Práca je v Lozorne. Nástup do práce: po pohovore

Mzda je cca 750 € netto.  Spoločnosť poskytuje bonusy, príspevok na dopravu, príspevok na ubytovanie 130€  aj ďalšie výhody a výborný sociálny program.  Pracuje sa na 12 hodinové zmeny. Ďalšie otázky Vám zodpovie na pohovore v Malackách alebo v našej agentúre v Bratislave  personálny konzultant. Kontakt : Milan Ballay, mobil: 0917 163 509, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.