Na Záhradnej ulici bol odchytený pes, labrador, čiernej farby. Komu chýba, nech sa ohlási na obecnej polícii.

Západoslovenská distribučná oznamuje občanom, že na uliciach Domkárska, Hviezdoslavova, Lábska, Lozornianska, Na dieloch, Na pasienkoch, Obchodná, Sadová, Školská, Struhárová, Štúrová, Záhradná a Železničiarska robí odpočet stavu elektromerov. Preto žiadajú občanov, ktorí nebudú doma, aby nechali napísaný stav elektromera na viditeľnom mieste.

Materské centrum Motýlik Vás pozýva na Koncert pre detičky, ktorý sa bude konať v sobotu 20. februára 2016 o 15,00 hodine v Kultúrnom dome v Zohore. Vstupné ľubovoľné. Príďte si zaspievať s Miou!

Obecný úrad v Zohore Vás pozýva na karneval na ľade, ktorý sa bude konať v sobotu 20. februára 2016 od 17,00 do 20,00 hodiny na ľadovej ploche v Zohore. Hrá skupina VEGA. Vstup na ľad iba v maske (hokejista nieje maska). O občerstvenie je postarané. V prípade nepriaznivého počasia sa karneval nekoná.

Hľadá sa predajca so skúsenosťami s rybolovom do predajne s rybárskymi potrebami v Zohore. Viac informácií na telefónnom čísle 0903 719 776, alebo v Adams Bare.

Dozorný výbor COOP Jednoty Bratislava-vidiek v Zohore pozýva svojich členov na výročnú členskú schôdzu, ktorá sa uskutoční v piatok 26. februára 2016 o 16,00 hodine v priestoroch strediska COOP  Jednoty na Lozornianskej ulici 35 v Zohore (za rampami).

Od 15. februára 2016 začala v Zohore pôsobiť nová Zohorská taxislužba MC Taxi Zohor. Odvezie Vás po Zohore aj do okolia za výhodné ceny. Zavolajte na telefónne číslo 0918 40 40 60 a odvezte sa s nami. MC Taxi Zohor bude k dispozícii nonstop.

Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

• kompletná realizácia stavby – tzv. stavba rodinného domu na kľúč, rekonštrukcia stavieb
  • zateplenie budovy-komplet (podhľady, zatepľovací materiál (polystyrén, minerálna vlna), sieťkovanie, penetrácia, fasáda)
  • rekonštrukcie kúpeľní a interiéru (sadrokartón, maľovanie, obklady, dlažby, parkety, sanita  ...)
  • vonkajšie obklady, chodníky + pokládka zámkovej dlažby
  • montáž vonkajších pergol (prístreškov)

Montáž oprava a údržba elektrických zariadení a bleskozvodov do 1000 V

• elektroinštalatérske práce (s revíznou správou)+ montáž svietidiel, vypínačov, zásuviek (kompletovanie) – interiér aj exteriér

Viacej informácií na telefónnom čísle 0905 721 605 Cyril Mackovič, Záhradná 58, 900 51 Zohor  e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.