Knižnica v Zohore oznamuje svojim čitateľom, že zajtra 10. februára bude zatvorená.

Detská lekárka doktorka Jenisová oznamuje pacientom, že zajtra 10. februára bude ordinovať pre choré deti od 9,30 do 12,00 hodiny.

Západoslovenská distribučná oznamuje občanom, že od 10. februára do 16. februára 2016, bude robiť odpočet stavu elektromerov. Preto žiadajú občanov, ktorí nebudú doma, aby nechali napísaný stav elektromera na viditeľnom mieste.

V stredu 10. februára 2016 príde do našej obce predajca sadbových a konzumných zemiakov z Českomoravskej vrchoviny firma OVO-SADBA.

V ponuke budú kvalitné sadbové zemiaky s certifikátom, konzumné zemiaky, med, jablká a krmné zmesi  pre nosnice a králiky v baleniach 25 kg a 10kg.

Ďalej bude možné zakúpiť záhradnícke a kvetinové substráty, hnojivá: NPK, liadok, hnojivo na zemiaky, cererit za výhodné ceny.

Predaj sa uskutoční pred požiarnou  zbrojnicou  o 13:00 hod, predajca sa zdrží podľa záujmu občanov.

Pošta v Zohore oznamuje občanom, že vo štvrtok 11. februára bude otvorená do 11,30 hod.

Obecný úrad v Zohore Vás pozýva na karneval na ľade, ktorý sa bude konať v sobotu 20. februára 2016 od 17,00 do 20,00 hodiny na ľadovej ploche v Zohore. Hrá skupina VEGA. Vstup na ľad iba v maske (hokejista nieje maska). O občerstvenie je postarané. V prípade nepriaznivého počasia sa karneval nekoná.

Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

• kompletná realizácia stavby – tzv. stavba rodinného domu na kľúč, rekonštrukcia stavieb
  • zateplenie budovy-komplet (podhľady, zatepľovací materiál (polystyrén, minerálna vlna), sieťkovanie, penetrácia, fasáda)
  • rekonštrukcie kúpeľní a interiéru (sadrokartón, maľovanie, obklady, dlažby, parkety, sanita  ...)
  • vonkajšie obklady, chodníky + pokládka zámkovej dlažby
  • montáž vonkajších pergol (prístreškov)

Montáž oprava a údržba elektrických zariadení a bleskozvodov do 1000 V

• elektroinštalatérske práce (s revíznou správou)+ montáž svietidiel, vypínačov, zásuviek (kompletovanie) – interiér aj exteriér

Viacej informácií na telefónnom čísle 0905 721 605 Cyril Mackovič, Záhradná 58, 900 51 Zohor  e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Novovzniknutá Taxi služba so sídlom v Zohore „MC TAXI“, hľadá vodičov. Podmienky prijatia: zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť pracovať. Viac informácií na telefónnom čísle: 0905 530 929.

Prijmeme pracovníka na pozíciu predajca, do obchodu s rybárskymi potrebami, na trvalý pracovný pomer, alebo dohodou s nástupom od marca. Viac informácií na telefónnom čísle 0903 719 776.