Obecný úrad v Zohore v spolupráci s Klubom filatelistov ZSF 52-32, Malacky Vás pozývajú na zberateľskú burzu známok, mincí, bankoviek, pohľadníc, papierových servítkov, telefónnych kariet, kalendárov, pivných suvenírov, starožitností, figúrok z kinder vajíčok, hokejových a futbalových kartičiek a pod. Burza sa koná v sobotu 13. júna 2015 od 8,00 do 12,00 hod. vo vestibule kultúrneho domu v Zohore , Obchodná ulica 3.

FC Zohor Vás pozýva na futbalový turnaj prípraviek ročníkov 2006 a mladší pod názvom Memoriál Karola Sabola. Turnaj sa bude konať na štadióne FC Zohor v sobotu 13.06.2015 od 10.00 hod.

Zúčastnené mužstvá:
FC Zohor, Kúty, Lakšárska Nová Ves, Studienka, Sološnica, Stupava, Viničné.

Dobrovoľný hasičský zbor DHZ 1 Zohor, Vás pozýva na tradičnú nočnú súťaž O pohár starostu obce, ktorá sa uskutoční v sobotu 13.6.2015 na športovom ihrisku FC Zohor o 21,00 hodine. Čakajú na Vás výborne hasičské pečienky.

Klub slovenských poľovníčok a spoločnosť  Agropartner Plavecké Podhradie pozývajú všetky deti a rodičov na druhý ročník Projektu Zelené srdce - Zvieratkovo v sobotu 13. júna 2015 o 13,00 hod. do strediska Agropartner Plavecké Podhradie. Okrem zaujímavých súťaží pre deti je s novým maskotom Kamzíkom pripravených množstvo atrakcií. V spolupráci s hasičmi budú mať deti k dispozícii aj penu, preto organizátori upozorňujú  rodičov, aby si pre deti priniesli aj rezervné suché oblečenie. Tešíme sa na Vašu účasť.

Spoločnosť FirstFarms srdečne pozýva občanov na štvrtý ročník Dňa otvorených dverí, ktorý sa uskutoční túto sobotu 13. júna 2015 od 10,00 do 15,00 hod. na farme v Plaveckom Štvrtku.

Tanečná škola GALA Bratislava, Vás pozýva na Veľkú cenu Záhoria, v sobotu 13. júna 2015 o 10,00 hod. do Domu kultúry v Záhorskej Vsi.

Obec Hradište pod Vrátnom a TJ Družstevník Hradište Vás pozývajú na 3. ročník festivalu folku a country VRÁTNO FEST, ktorý sa uskutoční v sobotu 13.6.2015 vo dvore kultúrneho domu v Hradišti pod Vrátnom. Vystúpia: Bukasový masív, Tachyón a Monika Holičová, Vuur, Gebula, Eldorado, tanečná skupina Kentucky a miestna kapela Country tip. Moderuje Paľo Hraška. Pripravené sú sprievodné podujatia: atrakcie, súťaže a tvorivé dielne pre deti, nafukovacia šmykľavka, rodeo býk, ukážka tanečných kreácií, občerstvenie, cigánska pečienka, poľovnícky guláš, cukrová vata, točená zmrzlina. Areál sa otvára 13. júna už o 15.00 hodine detskými atrakciami, o 17.00 hod. začínajú hudobné vystúpenia a od 23.00 hodiny bude countrybál. Vstupné na celé podujatie je 5 eur. Bližšie informácie na tel. č.  034/6581238 a www.hradistepodvratnom.sk

Farský zbor Cantate Domino pod záštitou OZ Zohorské ozveny a farský úrad v Zohore, Vás pozývajú na jedinečný koncert Bratislavského chlapčenského zboru v nedeľu 14. júna 2015 o 16,00 hod. v zohorskom kostole pod vedením Mgr. Art Magdalény Rovňákovej, ArtD., nositeľky ceny Krištáľové krídlo za rok 2014. Vstup voľný.