Dobrovoľný hasičský zbor DHZ 1 Zohor, Vás pozýva na tradičnú nočnú súťaž O pohár starostu obce, ktorá sa uskutoční v sobotu 13.6.2015 na športovom ihrisku FC Zohor o 21,00 hodine. Čakajú na Vás výborne hasičské pečienky.

Tanečná škola GALA Bratislava, Vás pozýva na Veľkú cenu Záhoria, v sobotu 13 júna 2015 o 10,00 hod. do Domu kultúry v Záhorskej Vsi.

Obecný úrad v Zohore v spolupráci s Klubom filatelistov ZSF 52-32, Malacky Vás pozývajú na zberateľskú burzu známok, mincí, bankoviek, pohľadníc, papierových servítkov, telefónnych kariet, kalendárov, pivných suvenírov, starožitností, figúrok z kinder vajíčok, hokejových a futbalových kartičiek a pod. Burza sa koná v sobotu 13. júna 2015 od 8,00 do 12,00 hod. vo vestibule  kultúrneho domu v Zohore , Obchodná ulica 3. Vstup voľný!

Spoločnosť FirstFarms srdečne pozýva občanov na štvrtý ročník Dňa otvorených dverí, ktorý sa uskutoční túto sobotu 13. júna 2015 od 10,00do 15,00 hod. na farme v Plaveckom Štvrtku.

Obec Hradište pod Vrátnom a TJ Družstevník Hradište Vás pozývajú na 3. ročník festivalu folku a country VRÁTNO FEST, ktorý sa uskutoční v sobotu 13.6.2015 vo dvore kultúrneho domu v Hradišti pod Vrátnom. Vystúpia: Bukasový masív, Tachyón a Monika Holičová, Vuur, Gebula, Eldorado, tanečná skupina Kentucky a miestna kapela Country tip. Moderuje Paľo Hraška. Pripravené sú sprievodné podujatia: atrakcie, súťaže a tvorivé dielne pre deti, nafukovacia šmykľavka, rodeo býk, ukážka tanečných kreácií, občerstvenie, cigánska pečienka, poľovnícky guláš, cukrová vata, točená zmrzlina. Areál sa otvára 13.júna už o 15.00 hodine detskými atrakciami, o 17.00 hod. začínajú hudobné vystúpenia a od 23.00 hodiny bude countrybál. Vstupné na celé podujatie je 5 eur. Bližšie informácie na tel. č.  034/6581238 a www.hradistepodvratnom.sk

Novootvorená ubytovňa v Plaveckom Štvrtku na Pieskovni, Vás pozýva do svojich priestorov, kde Vám ponúka občerstvenie v bufete a bare denne od 13,00 do 22,00 hodiny. Viac informácií ako aj možnosti ubytovania na telefónnom čísle 0902 062 462.