Elektronické služby

zohor es

Vyhľadávanie

Zohorský hlas

Fotogaléria

Farský zbor Cantate Domino pod záštitou OZ Zohorské ozveny a farský úrad v Zohore, Vás pozývajú na jedinečný koncert Bratislavského chlapčenského zboru v nedeľu 14.6.2015 o 16,00 hod. v zohorskom kostole pod vedením Mgr. Art Magdalény Rovňákovej, ArtD., nositeľky ceny Krištáľové krídlo za rok 2014.     Vstup voľný.


Milí občania, pre veľký úspech Detského sveta zábavy pri nákupnom centre Bory Mall, sme pre vás pripravili do platenej časti vstupy s naozaj hravou cenou. Za jednu hodinu skvelých hier zaplatíte do 30. júna iba jedno euro na 1 dieťa! Pohrali sme sa s cenou vstupného, aby ste sa vy mohli u nás hrať. Užívajte si nikdy nekončiacu zábavu za super cenu Čaká na vás 5 poschodový megahrad, najväčší v strednej Európe, 50 metrová dráha na spúšťanie na nafukovacích kolesách, 34 samostatne stojacich zostáv, lezecká veža, autodráha so šliapacími autíčkami a ešte oveľa viac v najväčšom detskom svete pri nákupnom centre Bory Mall. Nezabudnite, jedna hodina vo svete najlepších hier iba za jedno euro na 1 dieťa do 30. júna! Tešíme sa na vás! Viac info na www.borymall.sk


Neváhaj už ani chvíľu a príď sa aj ty 13. júna baviť na najlepšej Zumba párty na Záhorí. Čaká ťa množstvo zábavy, tombola, občerstvenie skvelí slovenskí inštruktori a kubánsky hosť Elier. Zober kamošku, mamu, sestru a poď si zatočiť bokmi v rytmoch latinsko americkej hudby. Stretneme sa v sobotu 13. 6. o 15-tej v Kultúrnom dome v Zohore.

Viac informácii a predaj lístkov na hodinách Zumby alebo u Lucii Danek na telefónom čísle 0911 166 561

Vytvoril / Designed by Data Online
preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie