Elektronické služby

zohor es

Vyhľadávanie

Zohorský hlas

Fotogaléria

Na ihrisku sa našiel mobilný telefón. Kto ho stratil nech sa ohlási na obecnom úrade.


Obec Láb pozýva všetky deti v sobotu 6. júna 2015 na Deň detí na futbalový štadión ŠK Láb. Pripravený je bohatý program a občerstvenie. Viac informácií na  www.obeclab.sk


Novootvorená ubytovňa v Plaveckom Štvrtku na Pieskovni, Vás pozýva do svojich priestorov, kde Vám ponúka občerstvenie v bufete a bare denne od 13,00 do 22,00 hodiny. Viac informácií, ako aj možnosti ubytovania na telefónnom čísle 0902 062 462.


Spoločnosť Arios hľadá pracovníkov do skladu do Lozorna/Zohoru na ľahké baliace práce. Práca vhodná pre mužov, ženy aj vitálnych dôchodcov. Stabilná brigáda. Mzda 3€/netto. Viacej info na 0948 637 051 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


Hľadáme pracovníkov do skladu do Lozorna/Zohoru na baliace práce. Práca je vhodná pre mužov. Stabilná brigáda. Mzda 3€/netto. Viacej info na 0948 637 051 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


Neváhaj už ani chvíľu a príď sa aj ty 13. júna baviť na najlepšej Zumba párty na Záhorí. Čaká ťa množstvo zábavy, tombola, občerstvenie skvelí slovenskí inštruktori a kubánsky hosť Elier. Zober kamošku, mamu, sestru a poď si zatočiť bokmi v rytmoch latinsko americkej hudby. Stretneme sa v sobotu 13. 6.  o 15-tej v Kultúrnom dome v Zohore.

Viac informácii a predaj lístkov na hodinách Zumby alebo u Lucii Danek na telefónom čísle 0911 166 561.

Vytvoril / Designed by Data Online
preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie