Oznamujeme občanom, že v piatok 29. mája 2015 od 13,00 do 17,00 hod. a v sobotu 30. mája 2015 od 8,00 do 12,00 hod. sa za požiarnou zbrojnicou uskutoční ZBER ELEKTRO ODPADU.

Zbierať sa budú vyradené:

- práčky, žehličky

- chladničky, elektrické ventilátory

- sporáky, mikrovlné rúry

- televízory, rádia, pc, tlačiarne

- a iný elektro odpad

Knižnica v Zohore oznamuje svojim čitateľom, že od 27. mája do 1. júna 2015 a od 10. júna do 15. júna 2015 bude zatvorená.

Firma Edymax robí nábor nových zamestnancov do montážnych hál, obsadzuje tieto pozície:

Faurécia Lozorno – montážny pracovník

DHL Slovankia – Devínska nová Ves – vysokozdvižné vozíky, manipulanti

Bližšie informácie a podmienky získate na tel. čísle 0905 489 946

Bohemia Works, personálna agentúra ponúka prácu na pozíciu operátor výroby. Miesto výkonu práce - Písek (Česká republika) s nástupom možným ihneď.

Náplň práce:

-sériová výroba komponentov pre automobilový priemysel

-manipulácia a ukladanie vyrobených dielov a komponentov

-obsluha výrobných strojov podľa pracovných inštrukcií

-dodržovanie všetkých zásad bezpečnosti práce

Ponúkajú:

-prácu na hlavný pracovný pomer

-plat od 15 000Kč

-príspevok na dochádzanie aj na ubytovanie

-príspevok na stravu v jedálni v objekte závodu

-ubytovanie zabezpečené

Požadujú:

-vzdelanie nerozhoduje – vhodná i pre absolventov

-vhodná pre mužov, ženy, páry

-ochota pracovať v 3-smennej a nepretržitej prevádzke

-manuálna zručnosť, dobrý zdravotný stav

Bližšie informácie na telefónnom čísle +420 77 322 0521, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na www.BohemiaWorks.cz

CBA Slovakia, a. s., prijme zamestnanca na pozíciu predavač – pokladník. Miesto výkonu práce Kováčska ulica 2, Zohor. Mzda 520 € brutto + náhrada cestovných výdavkov.

Bližšie informácie na telefónnom čísle 0911 821 309 – p. Hajduchová.

Čerpacia stanica Zohor, Lábska 1003 (bývalé družstvo), príjme do zamestnanie operátora čerpacej stanice. Nástup možný ihneď. Viac informácií na telefónnom čísle 0918 905 942.

Západoslovenská distribučná oznamuje, že z dôvodu vykonávania plánovanej práce na zariadeniach distribučnej sústavy, budú dňa 3. júna 2015  bez dodávky elektriny v čase od 8,30 do 15,00 hod. ulica Staničná č. 12/VE.