Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky, odbor posudzovania vplyvov na životné prostredie doručilo na Obecný úrad správu o hodnotení činnosti „Skládka odpadov na nebezpečný odpad v lokalite Zohor (Zmena č. 4)“ a zároveň doručilo dotknutej verejnosti všeobecne zrozumiteľné záverečné zhrnutie. Do správy o hodnotení činnosti môže verejnosť nahliadnuť, robiť z nej výpisy, odpisy alebo na vlastné náklady vyhotoviť kópie počas úradných hodín na Obecnom úrade v Zohore alebo na webovom sídle Ministerstva životného prostredia TU.

25 kBPozvánka na verejné prerokovanie new-window

1,3 MBSkládka odpadov na nebezpečný odpad v lokalite Zohor (Zmena č. 4) new-window

Verejnosť môže svoje písomné stanovisko doručiť najneskôr do 30 dní odo dňa zverejnenia záverečného zhrnutia na adresu Ministerstva životného prostredia, odbor posudzovania vplyvov na životné prostredie, Námestie Ľ. Štúra 1, Bratislava.

zosliapavanie

Predaj knihy "Zohor"

Technické služby Zohor, spol. s r.o.

Návštevníci stránky

Práve tu je 443 návštevníkov a žiadni členovia on-line